Kontakt

Tere, saame tuttavaks!

Mina olen Timo Arbeiter. Olen foto- ja videograaf ning graafiline disainer.

Jäädvustan sündmusi, loodust ja inimesi eelkõige Tartus, Tartumaal kui ka Lõuna-Eestis. Alates 2015. aastast tegelen droonifotode näol peamiselt kinnisvara ja looduse jäädvustamisega.

Valmistan nii 1-2minutilisi kui ka pikemaid maine- ja reklaamklippe. Olen mitmeid aastaid teinud pulmavideosid, tavaliselt kolmes erinevas pikkuses - lühikesed 3-4minutilised videod, keskmise pikkusega 10-15minutilised videod ja pikad 20-30 minutilised videod. Täpsema hinnapakkumise saan teha e-posti teel.

Graafilise disaini poolelt tegelen plakatite, veebilehtede, visiitkaartide, brošüüride, ajalehtede jms kujundustega. Pulmade korral aitan kujundada pulmameeneid – pulmamärke, silte, etikette jms. Vajadusel aitan ka trükimurega. Küsi julgelt!

Kutsu pildistama!

Jäädvustan erinevaid sündmusi alates pulmadest ja sünnipäevadest, lõpetades firma- ja jõulupidudega. Soovi korral viin läbi fotosessioone looduses. Kui soovid mind kutsuda pildistama, saab minuga ühendust võtta telefonil 511 7817 või e-posti teel timo@sebra.ee

Soovid videot?

Kui soovid oma ettevõtmisele tutvustavat videoklippi, anna oma soovist märku timo@sebra.ee. Tehnilistest vahendist kasutan nii stabilisaatorit, statiivi, slaiderit kui ka drooni.

Fotode müük

Minu tehtud loodusfotosid on võimalik osta ja trükkida näiteks fotolõuendile kodu või kontori seinale. Autoritasu eraisikule on 35 eurot, ettevõttele 100 eurot. Kui soovid personaalset hinnapäringut, kirjuta mulle timo@sebra.ee Fotolõuendite hinda saad vaadata aadressilt www.minuprint.com.